Zapisy dzieci do przedszkola lub szkoły prowadzone są w następujący sposób:

• należy wejść na stronę internetową szkoły przejść do zakładki   Przedszkole,

• pobrać 3 dokumenty:
    1. Potwierdzenie woli (doc, pdf),
    2. Załącznik nr 2 (doc, pdf),
    3. Załącznik nr 3 (doc, pdf)
    (na stronie są 3 dokumenty w formie Word i 3 takie same w formie PDF ),

• wydrukować je i wypełnić (można też wypełnić w komputerze po pobraniu),

• podpisać i przesłać na adres e-mailowy szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

Będziemy wdzięczni za zapisy dzieci do naszej placówki.

Dyrektor szkoły,
Mirosława Grzegórska

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Niszczewach prowadzi zapisy dzieci do Oddziałów Przedszkolnych na rok szkolny 2020 / 2021.
Podstawa prawna znajduje się w załączniku.

Dyrektor Szkoły, Mirosława Grzegórska.

WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA 2018/2019

2018 06 04 dzien mamy25 maja 2018 r. przedszkolaki, pod kierunkiem wychowawczyń p. Magdaleny Kordubskiej i p. Katarzyny Szymańskiej oraz p. Tomasza Centkowskiego przedstawiły dla całej społeczności szkolnej oraz rodziców przedstawienie pt. " Grymaśna Stokrotka" . Przedstawienie było dedykowane rodzicom za ich trud wychowania.